Гігієна порожнини рота у дітей: переваги процедури

Повністю видалити бактеріальний наліт звичайною зубною щіткою неможливо. А оскільки стан молочних зубів безпосередньо впливає на здоров’я постійних, професійне чищення маленьким пацієнтам потрібне не менше, ніж дорослим.

Завдання професійної гігієни ротової порожнини для дітей:

За недостатньої гігієни ймовірність розвитку карієсу перших зубів наближена до 100%!
Під час огляду лікар зможе оцінити, наскільки якісно дитина чистить зуби вдома. Нагадає про важливість регулярної гігієни ротової порожнини, навчить правильному догляду за зубами, порекомендує відповідну щітку і пасту.
Тут працює принцип від простого до складного. Спочатку малюк знайомиться з лікарем, звикає до обстановки стоматологічного кабінету, а потім, за потреби, йде лікувати зуби вже без страху.

Як проходить процедура

Перший і найважливіший етап – знайомство лікаря з маленьким пацієнтом. Безпосередньо до чищення стоматолог приступить лише після встановлення контакту з дитиною.

Етапи професійної гігієни ротової порожнини у дітей:

  • усунення нальоту за допомогою циркулярної щітки та полірувальної пасти;
  • видалення флоссом залишків їжі з міжзубних проміжків;
  • полірування емалі м'якою полірувальною щіткою;
  • нанесення зміцнювальних лаків чи гелів.

Емаль дитячих зубів дуже тендітна. Тому всі маніпуляції виконуються вручну без застосування абразивних паст та порошків.

Як часто проводити професійне чищення зубів дитині

Вартість гігієни ротової порожнини для дітей

У дитячій стоматології «Гамма» дбайливе видалення зубного нальоту маленькому пацієнтові коштуватиме 250 грн. Ціна вказана за обидві щелепи. Процедура гігієни порожнини рота у дітей безболісна, а наші спеціалісти вміють знайти підхід до найбільш непосидючих пацієнтів.

Стоматологія «ГАММА»

Залишити заявку

    Выберите клинику: