Передчасна втрата молочного зуба не така нешкідлива, як здається, на перший погляд. Крім естетичного дефекту та незручностей при пережовуванні їжі, у маленького пацієнта може погіршитися дикція, змінити прикус. Навантаження на сусідні зуби дуже зросте. До того ж, переміщаючись, вони почнуть заважати прорізу постійних.

Переваги реставрації

  • Зберігається функціональність зубів до їхньої природної заміни.
  • Повноцінно розвивається мова дитини.
  • Малюк знову якісно пережовує їжу.
  • Реставрація зубів у дітей запобігає порушенням прикусу.
  • Відновлення втраченого зуба поверне малюкові впевненість у собі.

Методи реставрації зубів у дітей

У стоматологічній клініці «ГАММА» для нарощування зубів дітям застосовуються найсучасніші техніки та методики.

Спосіб реставрації обирає лікар, залежно від стадії руйнування різця чи моляра. Якщо через сильне руйнування моляра або різця його відновлення неможливо, зуб доведеться видалити. А естетичний дефект усунути ортодонтичною конструкцією: знімною пластинкою або протезом-розпіркою. Їхнє завдання — запобігти зміщенню зубів, розташованих поруч.

Етапи реставрації зубів у дітей

Нарощування зубів дітям проводиться у кілька етапів:
Стоматолог оцінить ступінь ушкодження та визначить відповідний метод реставрації.
У стоматології "ГАММА" використовуються анестетики останнього покоління. Вони повністю усунуть болючі відчуття, але при цьому не зашкодять дитячому організму.
Перед початком реставрації важливо видалити усі пошкоджені тканини та обробити емаль спеціальним складом для кращого зчеплення з композитним складом.
У тому числі створення анатомічного малюнка емалі.
Завершальний етап - остаточне шліфування.

Той обсяг процедур, який за один прийом легко перенесе дорослий, не завжди під силу витримати дитині. Тому дивлячись на посидючість пацієнта та ступінь руйнування тканин лікар може порекомендувати провести реставрацію у декілька підходів.

Фото робіт

Вартість реставрації молочних зубів

Вартість лікування карієсу у клініці «Гамма» становить 400 грн; пульпіту – 600 грн. Нарощування молочного зуба дитині — складніша процедура, її ціна визначається індивідуально, залежно від ступеня ураження та обраного методу лікування.

Стоматологія «ГАММА»

Залишити заявку

    Выберите клинику: