Консультація дитячого імунолога

Коли варто звертатися за допомогою до дитячого імунолога

Імунна система - опора для всього організму, від її здоров'я залежить нормальне функціонування всіх інших органів. Стреси, забруднена екологія, неправильне харчування - все це погіршує рівень опору різним хворобам і інфекціям.

Найпоширеніші симптоми порушення в роботі імунної системи у дитини - це:

  • занепокоєння, дратівливість і плаксивість;

  • діатези;

  • часті застуди та інфекційні захворювання;

  • швидка стомлюваність, сонливість і втома;

  • герпес;

  • різкі перепади температури, біль в м'язах і суглобах;

  • порушення в роботі шлунково-кишкового тракту;

  • сльозоточивість, часті алергії і т.д.Чим раніше лікар може виявити причини таких патологій, тим легше їх лікувати. У ранньому віці відсоток успішного лікування набагато вище. Не варто відкладати візит до імунолога, особливо якщо до нього направляє педіатр або будь-який інший лікар.

Вартість прийому дитячого імунолога

Вартість прийому дорівнює ціні первинної консультації імунолога. Всі необхідні аналізи і дослідження оплачуються додатково.

Ціни на послуги

Консультація 350 грн
Повторний прийом 300 грн
Профогляд 250 грн
Довідка 200 грн

Записатися на прийом

У дитячому медичному центрі «ГАММА +» прийом пацієнтів проводить алерголог-імунолог вищої категорії. Наші лікарі мають великий досвід роботи і регулярно підвищують свою кваліфікацію.

Лікарі зможуть знайти підхід до будь-якої дитини, а новітнє обладнання для діагностики гарантує точний результат обстеження.

Вже більше 10 років ми прагнемо до того, щоб кожен відвідувач нашого центру відчував себе комфортно. Ми повністю супроводжуємо пацієнтів від моменту звернення до повного одужання.

Для зручності клієнтів ведеться попередній запис на прийом. Це дозволяє уникнути довгих очікувань у черзі, і дає можливість лікарю приділити максимум уваги кожному пацієнту.

Щоб вибрати зручний час для відвідування імунолога, телефонуйте за телефонами або заповніть форму заявки на сайті.

Залишити заявку

    Выберите клинику: