Консультація дитячого уролога

Урологічні патології у дітей

Тільки своєчасна діагностика і лікування можуть зберегти всі функції відповідних органів і сприяти нормальному психоемоційному стану дитини.

Не залишайте без уваги навіть самі незначні симптоми і зверніться до профільного фахівця – уролога для дітей.

Симптоми, при яких необхідно звернутися за допомогою до дитячого уролога

Приводом звернення до лікаря можуть стати будь-які больові відчуття в області попереку або статевих органів, а також наступні симптоми:
  • висипання та інші шкірні прояви на статевих органах;

  • вроджені аномалії;

  • дискомфортні відчуття і занепокоєння дитини, що супроводжуються підвищенням температури, нудотою, відсутністю апетиту;

  • занадто часті або рідкі сечовипускання, хворобливі відчуття, різі.Направити на обстеження до дитячого уролога можуть лікарі за результатами аналізів або УЗД. Або педіатр при виявленні підозрілих ознак патології сечостатевої системи.

Залежно від локалізації і тяжкості хвороби, брати участь в лікуванні урологічних захворювань можуть також дитячий гінеколог, хірург і нефролог.

Вартість прийому дитячого уролога

Вартість послуг дитячого уролога складається з ціни первинного прийому та необхідних додаткових досліджень: аналізи, УЗД, КТ, МРТ та радіоізотопна діагностика.

Ціни на послуги

Консультація 350 грн
Повторний прийом 300 грн
Профогляд 200 грн
Роз'єднання синехій 500 грн

Записатися на прийом

У медичному центрі «ГАММА +» працюють дитячі урологи вищої категорії. Вони мають великий досвід роботи з маленькими пацієнтами та знають, як знайти підхід до кожної дитини.

Наші лікарі – це не просто професіонали своєї справи, а й злагоджена команда, покликана зробити все, щоб ви і ваша дитина почували себе максимально комфортно.

Ми практикуємо індивідуальний підхід до пацієнтів і застосовуємо найбільш інноваційні методи діагностики і лікування захворювань сечостатевої системи у дітей.

У «ГАММА +» ви завжди можете отримати консультацію суміжних спеціалістів: дитячого психолога, педіатра, гінеколога та ін. А також пройти саме повне обстеження на сучасному обладнанні.

Обираючи нас, ви отримуєте якісну і чесну медичну допомогу.

Щоб записатися до дитячого уролога на зручний час, телефонуйте за телефонами або залишайте заявку на сайті.

«ГАММА +» – довіряйте кращим!

Залишити заявку

    Выберите клинику: