Консультація дитячого логопеда

Заняття з логопедом для дітей необхідні, якщо спостерігаються такі ознаки:
  • проблеми з вимовою

  • дислексія

  • гугнявість

  • заїкання

  • картавість

  • шепелявість й іншіПерше, що зробить лікар-логопед - проведе діагностику психомоторики і соціального розвитку, щоб підібрати найбільш ефективну методику лікування і коригувальних занять.

Наприклад, для дітей 2-3 років ідеально підійде лицьова гімнастика та ігри з наслідуванням. З 4 років застосовується фонетична гімнастика і вправи для розвитку нижньої щелепи. Дитина у віці 5-6 років вже може навчатися вимовляти звук «р» і тренувати шиплячі.

Хороший логопед – це фахівець, який допоможе малюкові опанувати правильну мову. На консультації в медичному центрі «ГАММА +» наші фахівці встановлюють повний контакт з дитиною і застосовують новітні методики для усунення мовних дефектів.

Вартість прийому логопеда

Ціна первинного прийому логопеда включає в себе діагностику мовного розвитку, за результатами якої буде обрана індивідуальна методика занять з логопедом і визначена ціна лікувального комплексу.

Фахівці клініки «ГАММА +» проводять:

Ціни на послуги

Консультація 300 грн
Профогляд 250 грн
Заняття (30хвилин) 250 грн

Записатися на прийом

Своєчасне звернення до логопеда гарантує майже 100% результат. Кваліфікований лікар допоможе малюкові забути про дефекти мови назавжди. Саме такі фахівці працюють в дитячому медичному центрі «ГАММА +».

Записатися на прийом до логопеда можна за телефонами або залишивши заявку на сайті.

Залишити заявку

    Выберите клинику: