Еталон імплантології
Корейські імпланти MegaGen популярні завдяки високій якості. Виробник не тільки постійно вдосконалює сплави, але і дозволяє допомогти пацієнтам в найскладніших ситуаціях. Встановити імпланти південно корейського бренду можна на м'яку і тверду кістку, а також при дефіциті кісткової тканини.

  Залишити заявку
  [dynamichidden cf7-counter "CF7_counter"]

  Переваги імплантатів MegaGen

  Стандартна процедура імплантації проходить у кілька етапів: спочатку встановлюється штифт, який вкручується безпосередньо в щелепу, потім зверху нарощується коронка, що нагадує природний зуб. Перевага імплантів MegaGen у тому, що коронку на штифт можна встановлювати відразу ж – не потрібно чекати, коли він приживеться. Це має назву метод «негайного навантаження».

  Імпланти «МегаДжен» відрізняються від виробів конкуруючих брендів:

  Протези стають повноцінною заміною втраченого зуба. Для кращої біосумісністі імпланти додатково покривають нітридом цирконію.
  Вона дозволяє домогтися гарної стійкості імпланта навіть в пухкої або м'якою кісткової тканині.
  Збагачене іонами кальцію, воно прискорює загоєння і гарантує високу біосумісність.
  Завдяки такому рішенню, протез можна встановити без розрізання ясен - через невеликий отвір.
  Довжина імплантів південнокорейського бренду складає 7-15 мм; діаметр - 3,5-7 мм. Завдяки цьому легко підібрати імплант для нижньої і верхньої щелепи, у випадку дефіциту кісткової тканини.

  Недоліки дентальних імплантів

  На відміну від мостових протезів або вставною щелепи, імпланти виглядають більш природньо. Вони не завдають фізичного або психологічного дискомфорту, не натирають ясна, їх не потрібно міняти або ремонтувати. А продукція компанії MegaGen Implants підходить для встановлення різними способами: класичним, в один етап, у транс гінгівальний спосіб.

  Як і у всіх дентальних протезів, у «МегаДжен» є і недоліки:

  • Необхідність хірургічного втручання в деяких випадках - операція показана не всім пацієнтам.
  • Довгий період загоєння, під час якого потрібно дотримуватися рекомендацій стоматолога.
  • Висока вартість імплантатів в порівнянні з іншими методами протезування.

  Різновиди імплантів «МегаДжен»

  Південнокорейський бренд розробив дві популярні системи протезування: AnyOne і AnyRidge.

  Серія AnyOne підходить для будь-яких випадків, незалежно від складності ситуації і положення відсутнього зуба. Всього в рамках цієї системи розроблено три лінійки імплантатів:

  • Regular Thread — для широкого застосування;
  • Deep Thread — для м'якої і пористої кісткової тканини;
  • Special — при дефіциті кісткової тканини.

  Серія AnyRidge призначена для найскладніших випадків. Ці імпланти можна використовувати, якщо у пацієнта м’яка кісткова тканина або вузький щелепної гребінь. При цьому технологія дозволяє обійтися без нарощування кістки, а також провести операцію мінімально інвазивним способом.

  Вартість встановлення імплантів MegaGen

  MegaGen – одні з найбільш якісних і надійних імплантів на ринку, тому їх ціна вище аналогів. Остаточна вартість протезування залежатиме від серії, яку порекомендує встановлювати лікар. Так лінійка AnyRidge дорожче, ніж AnyOne, але її можна успішно застосовувати навіть у складних ситуаціях.

  Крім цього, на вартість імплантації впливають особливості проведення операції, необхідність попереднього лікування. Назвати остаточну ціну зможе тільки фахівець після детального огляду, вивчення знімку щелепи. Щоб дізнатися, чи підходить вам такий метод протезування, запишіться на консультацію.

  Стоматологія «АЛЬФА»

  Стоматологія «БЕТА»

  Залишити заявку

   Выберите клинику: