Кращі швейцарські імпланти.
Зубні імпланти - популярний спосіб відновити втрачені зуби. Причому після втрати різця, премоляра або моляра стоматологи рекомендують зробити якомога швидше. І справа не тільки в тому, що просвіт в зубному ряду виглядає неестетично. На місці відсутнього зуба через кілька місяців починається деградація кісткової тканини. Це може призводити до переломів щелепи, зміщення прикусу, головного болю та інших неприємних наслідків.

  Оставить заявку
  [dynamichidden cf7-counter "CF7_counter"]

  Переваги імплантатів Straumann

  Те, як організм сприйме зубні протези, багато в чому залежить від їх складу. Straumann виготовляють імпланти з особливого матеріалу – Roxolid.

  Це запатентований швейцарським брендом сплав титану і цирконію. Він на 35% міцніше титану і володіє кращими показниками приживлюваності, ніж інші матеріали.

  Найчастіше у пацієнтів, яким встановлюють імплантати, вже спостерігається часткова деградація кісткової тканини щелепи. Тому доводиться її нарощувати, що ускладнює операцію, а також затягує період лікування і відновлення. Завдяки своїй міцності, Roxolid дозволяє в половині випадків застосовувати імплантати меншого діаметру і уникнути нарощування кістки.

  Недоліки імплантатів

  Преимущества имплантов Штрауманн

  Дентальні протези «Штрауман» добре приживаються, виглядають природно і повністю замінюють функції втраченого зуба. Звичайно, імплантація зубів протезами Straumann обійдеться вам дорожче, ніж покупка вставною щелепи або установка мосту. Але, на відміну від останніх, імпланти швейцарського виробництва не потребують заміни, вони ставляться один раз і на все життя.

  На жаль, протезування імплантами будь-якого бренду тягне за собою певні незручності:

  • Ризики хірургічного втручання. Операції на щелепи і яснах мають протипоказання. Тому дуже важливо вже на першій консультації надати стоматологам повні відомості про стан вашого здоров'я.
  • Довгий період загоєння. Щоб щелепа і м'які тканини звикли до імпланту, буде потрібен час. Весь період реабілітації важливо дотримуватися рекомендацій лікаря і сумлінно приймати призначені препарати.

  Як бачите, недоліки досить умовні. Необхідність в операції і довгий період загоєння з лишком компенсуються тим, що в подальшому протез не буде натирати ясна або завдавати дискомфорт. Вибираючи протези Straumann, ви можете бути абсолютно впевнені в збереженні високої якості життя.

  Різновиди імплантів «Штрауман»

  Швейцарський бренд випускає три основні лінійки імплантів:
  Standart;
  Standart Plus;
  Tapered Effect.

  Standart Plus – оптимальне рішення для швидкої установки. Вони розроблені для протезування без хірургічного втручання: ясна не ріже, робиться прокол, через який і встановлюється імплантат. Підходить для ситуацій, коли нарощування кістки не потрібно.

  Standart Plus (SP) — кращий варіант, коли особливо важлива естетична складова, наприклад, при протезуванні передніх зубів.

  Tapered Effect — повністю анатомічні імпланти, які відрізняються гарною стійкістю. Крім того, ці моделі можна застосовувати відразу після видалення зуба або вже через кілька днів після цієї процедури.

  Вартість встановлення імплантів Straumann  Straumann — імпланти преміальної якості, ціна яких просто не може бути низькою. Загальна вартість відновлення зуба залежить від обраної лінійки протезів, необхідності попереднього лікування захворювань ротової порожнини, стану кісткової тканини і необхідності її нарощування, розташування зуба і складності лікування.

  Вибираючи імплантати «Штрауман», ви можете бути абсолютно впевнені в їхній якості. Після установки період відновлення буде мінімальним – унікальна технологія дозволяє зробити оперативне втручання максимально неінвазивним. Біосумісний сплав Roxolid і унікальні механічні характеристики дозволяють використовувати імпланти меншого діаметру. А зменшення їх розміру, в свою чергу, дають можливість обійтися без травматичною операції з нарощування кісткової тканини.

  Straumann поверне вашій посмішці природну красу, а наші фахівці зроблять усе, щоб процес лікування був комфортним. Залиште заявку, і ми вам передзвонимо, щоб уточнити зручний для вас час консультації.

  Стоматологія «АЛЬФА»

  Стоматологія «БЕТА»

  Залишити заявку

   Выберите клинику: