Швидка стоматологічна допомога
Абсцес ясен - це обмежена форма гнійного запалення, що локалізується в тканинах ясен. Виникає при наявності патологічного зубодесневого кишені або в результаті механічної травми ясен. До перших ознак абсцесу ясен відносяться її припухлість і хворобливі відчуття. Додатковими ознаками можуть бути набряклість щоки і губи.

  Залишити заявку
  [dynamichidden cf7-counter "CF7_counter"]

  Лікування абсцесу зуба полягає в забезпеченні відтоку гнійного вмісту, а також усунення джерела інфекції.

  Зазвичай причиною абсцесу є бактеріальна інфекція, яка проникає і накопичується в м’якій, найчастіше мертвій, пульпі зуба. Дуже часто це захворювання пов’язане з запущеним карієсом, пародонтитом або сколом зуба. Може з’явитися абсцес і при невдалій обробці системи кореневих каналів. Як тільки у пацієнта виявляються перші ознаки хвороби, необхідно провести діагностику і усунути місце запалення.

  Абсцес зуба: симптоми

  • Гострий або пульсуючий біль протягом тривалого часу.

  • Біль при натисканні або жуванні.

  • Збільшення лімфовузлів, підвищена температура і загальне нездужання.

  • Неприємний запах з рота.

  • Набряклість, почервоніння ясен.

  • Асиметрія особи.

  Якщо ви помітили у себе такі явні симптоми, негайно зверніться до лікаря.

  Різновиди асцесу

  Розтин абсцесу (або, як його часто називають, видалення абсцесу) проводить хірург. Характер процедури залежить від розміру і розташування гнійного запалення.

  Вартість розтину абсцесу

  Розтин абсцесу (або, як його часто називають, видалення абсцесу) проводить хірург. Характер процедури залежить від розміру і розташування гнійного запалення.

  У стоматології «АЛЬФА» і «БЕТА» ціна процедури становить від 100 до 500 грн. Рентген і інші необхідні обстеження оплачуються додатково.
  Лікувати абсцес ясен завжди складніше, ніж його запобігти. Відвідуйте стоматолога мінімум раз на півроку для профілактичних оглядів – так ви зможете уникнути негативних наслідків.

  Візит до «АЛЬФИ» і «БЕТИ» – це завжди комфортна і дружня обстановка і тільки приємні емоції. А висока кваліфікація персоналу і сучасне обладнання гарантують успішний результат.

  Записуйтеся на прийом вже сьогодні за допомогою форми на сайті або телефонуйте за вказаними номерами.

  Стоматологія «АЛЬФА»

  Стоматологія «БЕТА»

  Залишити заявку

   Выберите клинику: