Ознаки і причини появи карієсу на зубахСвоєчасне лікування зубів від карієсу — запорука здоров'я всієї ротової порожнини. Але домогтися максимального ефекту можна тільки за допомогою комплексу заходів, що складається з індивідуальної профілактики і професійного догляду.

Симптоми поверхневого карієсу

Ступінь ураження емалі визначає стадії розвитку карієсу:
 • поверхневий (початковий) — на зубі з'являються невеликі плями: спочатку вони можуть бути білого кольору, а потім темніють;

 • середній— на цьому етапі страждає дентин —наступний після емалі шар — і формується порожнина;

 • глибокий — поразка стає великим і провокує різні ускладнення.

Симптоми поверхневого карієсу можуть бути виражені слабо. Пацієнт відчуває шорсткість або підвищену чутливість зуба. Якщо на цій стадії не помітити хворобу, то доведеться займатися лікуванням середнього карієсу. У цьому випадку вже можна знайти каріозну порожнину, а також присутні больові відчуття.

Лікування поверхневого карієсу

У деяких випадках захворювання, виявлене на стадії світлих плям, можна вилікувати навіть без застосування бормашини. Стоматолог може порекомендувати один з наступних методів:


Якщо все-таки є необхідність видалення уражених тканин зуба, процедура буде швидкою і практично безболісною.

Симптоми глибокого карієсу

При значному ураженні зуба і тканин пацієнт відчуває короткочасний біль, пов'язаний з дією харчових і термічних подразників:
 • відчуває каріозні порожнини - часто туди забивається їжа.

 • больові відчуття посилюються ночами або від контакту з подразниками

Лікування глибокого карієсу

Після ретельної діагностики, доктор розробляє індивідуальний план лікування, який складається з декількох етапів:

ПЕРЕВАГИ ЛІКУВАННЯ КАРІЄСУ В СТОМАТОЛОГІЇ «АЛЬФА» І «БЕТА»

У стоматології «АЛЬФА» і «БЕТА» ви можете вилікувати карієс на будь-яких стадіях. Переваги нашої клініки полягають у тому, що ми:
 • використовуємо тільки сучасні методи діагностики і працюємо на високоточному обладнанні;
 • застосовуємо інноваційні пломбувальні матеріали, що дозволяє не тільки ефективно вилікувати хворобу, але й домогтися високої естетичності; карієс на передніх зубах - більше не проблема: після лікування ваша усмішка стане ще яскравіше;
 • прагнемо максимально зберегти функціональність зуба, вдаємося до видалення тільки в крайніх випадках;
 • практикуємо індивідуальний підхід до кожного пацієнта.

Вартість лікування карієсу зубів

Стоматологічні клініки «АЛЬФА» і «БЕТА» — це команда фахівців вищої кваліфікації. Ми піклуємося про кожного пацієнта: ви отримуєте якісні послуги за оптимальною вартістю. Лікування карієсу в «АЛЬФА» і «БЕТА» за ціною від 700 грн — це впевненість в результаті і економія вашого бюджету. Ми займаємося навіть найскладнішими випадками і прагнемо зробити ваше перебування в клініці комфортним. Записатися на прийом можна за телефоном або онлайн через спеціальну форму на сайті.

Стоматологія «АЛЬФА»

Стоматологія «БЕТА»

Записатися на прийом

  Выберите клинику: