Ортопедичне лікування зубів
Відновлення зубного ряду, а також зміна форми, кольору або розташування зуба за допомогою протезів, вінірів або коронок.

Завдяки комплексному підходу до зубного протезування і сучасним інструментам, ми позбавляємо своїх пацієнтів від проблеми ранньої втрати зубів. У нас ви можете змінити посмішку і зробити її більш привабливою.

  Залишити заявку
  [dynamichidden cf7-counter "CF7_counter"]

  Особливості протезування зубів

  Якщо не позбуватися від адентії (повна або часткова відсутність зубів), то можна отримати проблеми з шлунково-кишкового тракту. Крім цього, порушується дикція, з'являються естетичні деформації і атрофія жувальних м'язів, які тягнуть за собою важкі психоемоційні наслідки.Відновити жувальні функції і поліпшити зовнішній вигляд дозволяє зубне протезування.

  Зубні протези бувають двох видів. Обидва способи мають ряд показань і протипоказань.

  • Тому при виборі виду ортопедії необхідно пройти повне обстеження, обговорити з лікарем ваш спосіб життя.
  • Вилікувати існуючі проблеми і виявити інші порушення в роботі організму. І тільки після цього можна виконувати необхідні процедури.
  • Позитивний результат процедури може гарантувати достатньої інформації про стан здоров'я пацієнта. Необхідний мінімум - рентген.
  • У нашій клініці ви можете пройти обстеження за найсучаснішими методиками, при яких дані зчитуються за допомогою датчика і виводяться на комп'ютер у вигляді тривимірної моделі. Це дає найбільш повну картину для вибору стратегії лікування.

  Види протезування зубів

  У стоматологічних клініках «АЛЬФА» і «Бета» пацієнти можуть отримати наступні послуги по ортопедії зубів:
  • Керамічні та металокерамічні коронки на імпланти.
  • Протезування на імплантатах при адентії у фронтальному і бічному ділянках і незнімне протезування на імплантатах при відсутності всіх зубів.
  • Відновлення та армування зубів під коронку за допомогою кульшових вкладок і скловолоконних штифтів.
  • Покриття зубів непрямими реставраціями при значній мірі руйнування: металокерамічними коронками; керамічними коронками або прес керамікою (E-max), цирконієвими коронками, керамічними вкладками.
  • Виготовлення тимчасових коронок і зубів при тривалому лікуванні.
  • Виготовлення суцільнокерамічних виниров для закриття щілин між зубами, зміни кольору, зміни розмірів і форм передніх зубів.
  Мостовидні конструкції при повній або частковій адентії з опорою на зуби і імпланти:
  • металокерамічні мости;
  • цирконієві мости.
   Альтернатива мостовидного протезування без обробки опорних зубів (Меріленд міст). Протез кріпиться за допомогою стекловолоконного матеріалу і композиту на опорні зуби з внутрішньої частини порожнини рота. Він практично непомітний для оточуючих, але має певні показання або використовується як тимчасове протезування.
   • Бюгельні протези з замковою фіксацією на зубах, що залишилися.
   • Повні знімні протези з фіксацією на двох або чотирьох імплантатах при значній атрофії ясен для стійкої фіксації.
   • Виготовлення кап і шин при патології прикусу і скронево-нижньощелепного суглоба.
   • Изготовление внутрикорневых штифтов.
   • Изготовление капп и шин при патологии прикуса и височно-нижнечелюстного сустава.

   Вартість протезування

   Вирішальним фактором при виборі способу відновлення зубного ряду для багатьох пацієнтів стає питання: скільки коштує протезування зубів.

   Ортопедія зубів відрізняється високою конкуренцією, тому ціни можуть значно відрізнятися. Вони залежать насамперед від вартості матеріалів та рівня устаткування, кваліфікації доктора і якості виготовленого виробу.

   У стоматологічних клініках «АЛЬФА» і «БЕТА» використовуються тільки високоякісні матеріали виробництва компаній GC, 3М, Ivoclar, Voco і ін.

   Наші ціни доступні для пацієнтів з різним рівнем достатку. У вартість процедури входять:

   Записатися на прийом

   Зубні протези – це підвищення якості життя і комфорту при повній або частковій втраті зубів. Не варто відкладати процедуру у довгий ящик, якщо ви зіткнулися з такою проблемою.

   Записуйтеся до стоматологічних клінік «АЛЬФА» і «БЕТА» у Запоріжжі вже зараз. Дзвоніть за телефонами або оформляйте заявку онлайн.

   Ми готові запропонувати вам кращий сервіс для здорових і щасливих посмішок.

   Стоматологія «АЛЬФА»

   Стоматологія «БЕТА»

   Залишити заявку

    Выберите клинику: