Особливості установки мостовидного протезу

Мости мають ряд переваг:

Основний недолік таких протезів – необхідність обточування опорних зубів. Зубний міст дозволяє замінити до чотирьох відсутніх зубів підряд, в передньому відділі і трьох – в жувальному. Невеликі і естетичні конструкції дозволяють поставити міст навіть на передні зуби.

Для виробництва мостів можуть використовуватися різні матеріали:

Найміцніший, але естетично непривабливий тип матеріалу. Його основні недоліки - швидке руйнування опорних зубів і алергічні реакції у пацієнтів. Зараз використовуються нечасто.
Компромісне рішення між естетикою і надійністю. Це якісні конструкції за прийнятною ціною. На сьогоднішній день це найбільш популярний спосіб відновлення декількох зубів, але він не підійде пацієнтам з індивідуальною непереносимістю деяких металів.
Найсучасніший тип протеза. Він абсолютно безпечний і гіпоалергенний. Має невелику вагу, меншим об'ємом в порівнянні з металокерамікою, досить міцний, тому він може витримати великі навантаження, при цьому не травмуючи опорні зуби. І, звичайно ж, така конструкція найбільш приваблива з естетичної точки зору. Єдиний недолік - висока вартість зубного моста з кераміки.

Щоб продовжити термін служби протеза, необхідний якісний догляд за порожниною рота і регулярне відвідування стоматолога для профілактичного огляду.

Показання до установки мостовидного протезу

  • Втрата або руйнування одного або декількох зубів підряд.

  • Протипоказання до імплантації.

Вартість мостовидного протезування

При установці зубного мосту ціна формується з вартості конструкції і додаткових витрат на обстеження і анестезію. Ціна протеза залежить від матеріалу і технології його виробництва.

У клініках «АЛЬФА» і «БЕТА» використовуються тільки самі передові технології діагностики та високоякісні матеріали для протезування. Професіоналізм лікарів і індивідуальний підхід до кожного пацієнта робить процес лікування комфортним і ефективним.

Записуйтеся на прийом за телефонами: або залиште заявку на сайті.
«АЛЬФА» і «БЕТА» – кращий вибір для здоров’я ваших зубів.

Стоматологія «АЛЬФА»

Стоматологія «БЕТА»

Залишити заявку

    Выберите клинику: