Особливості установки тимчасової коронки на зуб

Провізорні коронки виготовляються з пластмаси, ставляться відразу після обробки зуба. Їх носять від двох до чотирьох тижнів, поки йде процес створення постійних конструкцій. Виготовлення довгострокових тимчасових коронок потрібно в процесі протезування великої кількості зубів.

Довгострокові коронки робляться із металопластмаси або високоякісного композиту, зовні практично не відрізняються від постійних коронок, мають високу естетичність і носяться в середньому 6-12 місяців.

Транзиторні конструкції з композиту і пластмаси безпечні, не викликають алергічних і токсичних реакцій, при їх використанні пацієнт не відчуває дискомфорту.

Перед установкою пластмасових коронок лікар обов’язково порекомендує провести гігієнічну чистку порожнини рота.

Переваги використання тимчасових коронок

Установка тимчасових конструкцій має безліч плюсів:

  • гарантія від попадання інфекції і частинок їжі;
  • забезпечення жувальної функції і правильної дикції пацієнта;
  • відсутність больового синдрому, немає реакції на холодну і гарячу їжу і напої;
  • правильне формування краю ясен;
  • запобігання зсуву сусідніх зубів;
  • поліпшення психологічного стану пацієнта на час процесу протезування.

Тимчасові коронки: ціна

Вартість терапевтичної коронки в клініках «АЛЬФА» і «БЕТА» коливається від 300 до 1000 гривень і залежить від матеріалу і способу виготовлення. На ціну виробу також впливає кваліфікація і досвід лікаря, статус клініки та витратні матеріали.

Ціна тимчасових коронок на передні зуби буде трохи вище, ніж на жувальні поверхні, так як технічно ця робота більш складна за рахунок відтворення рельєфу різального краю і естетики зуба.

Звернувшись в стоматологію «АЛЬФА» і «БЕТА», ви гарантовано отримаєте висококваліфіковану консультацію фахівців і якісно виконану роботу за розумну ціну.

Стоматологія «АЛЬФА»

Стоматологія «БЕТА»

Залишити заявку

    Выберите клинику: