Особливості знімного протезування зубів

Види знімних протезів

Конструкції відрізняються за матеріалом виготовлення і формі кріплення:

Один з найбільш недорогих варіантів. Це пластмасова пластинка на основі акрилової, яка закріплюється на інших зубах за допомогою невеликих замків (кламерів). Недоліки такої конструкції - крихкість і слабка фіксація.
Найнадійніші знімні конструкції. Оптимальний вибір для знімного протезу на верхню щелепу. Вони мають металеву основу і фіксуються за допомогою замків або кламерів. Зазвичай замки приховані всередині конструкції і непомітні оточуючим. Протези міцні, надійно фіксуються, не викликають дискомфорту і дозволяють жувати навіть тверду їжу. Такий варіант конструкції досить легкий і не вимагає багато часу для адаптації. Єдиний недолік - ймовірність виникнення алергії на метал у пацієнтів з підвищеною чутливістю.

Фіксується за рахунок вакууму між точною поверхнею протеза і слизовою оболонкою порожнини рота.

Сучасні протези виготовляють з акрилу або нейлону. Ці матеріали досить легкі і гіпоалергенні, тому не мають протипоказань.

Показання до знімного протезування зубів

  • Втрата великої кількості зубів внаслідок вікових змін або травми.

  • Запущена стадія пародонтиту, яка призводить до повної або часткової втрати зубів.

  • Протипоказання до імплантації і незнімне протезування.

Протипоказання

Плюс знімного протезування полягає в тому, що до нього немає постійних протипоказань.

Переваги сучасних знімних протезів

  • Гнучкі і міцні матеріали дозволяють сконструювати індивідуальну форму протеза і максимально поліпшити його естетичні властивості.

  • Підходять навіть пацієнтам з високою чутливістю і схильністю до алергії.

  • Показують оптимальне поєднання ціни та якості.

  • Надійно фіксуються і не вимагають такого складного догляду, як раніше. Ви можете спокійно забути про «щелепи в стакані».

Вартість знімного протезування зубів

У стоматології «АЛЬФА» і «БЕТА» ви можете встановити зубні протези за ціною від 800 грн. Вартість буде залежати від типу і матеріалу конструкції.
Висококваліфіковані лікарі наших клінік допоможуть вам підібрати найкращий варіант протезування і зроблять функціональні індивідуальні протези, максимально схожі на природні зуби.

Не відкладайте візит до стоматолога, якщо у вас виникла проблема. Відвідування клінік «АЛЬФА» і «БЕТА» – це комфорт і високий результат. Ми пропонуємо нашим пацієнтам тільки самі передові методики лікування і діагностики та практикуємо індивідуальний підхід.

Записуйтеся на прийом вже сьогодні за телефонами: чи залиште заявку на сайті.

Стоматологія «АЛЬФА»

Стоматологія «БЕТА»

Залишити заявку

    Выберите клинику: