Коли варто робити УЗД суглобів

Лікар прописує УЗД суглоба, якщо у пацієнта помічені такі симптоми:
  • травми: переломи, вивихи, розтягування або розриви зв'язок та інші схожі травми

  • відчуваються болі невідомого походження

  • набряки, новоутворення в м'яких тканинах

  • постійні клацання та хрускіт під час руху

  • неможливість руху

  • зміни у суглобах (артрози)

  • запальні процеси

  • збільшення кісткової тканини

УЗД дозволяє виявити захворювання на ранній стадії. У цьому випадку у пацієнта можуть бути перераховані вище симптоми, але імунологічні аналізи можуть показати відповідні зміни в організмі.

Де можна зробити УЗД суглобів

Ультразвукова діагностика м'яких тканин у Запоріжжі проводиться у медичному центрі ABG. Пройти процедуру можна за попереднім записом.

Області проведення УЗД

Ультразвукова діагностика дозволяє досліджувати такі види суглобів:

Найвразливіші до травм. Обстеження показано при болях, виникненні хрускоту, набряках, почервоніння. УЗД колінного суглоба також використовується під час проведення хірургічного втручання.
Якщо є підозри на розтягування, необхідно вивчити стан ахіллового сухожилля. УЗД зможе виявити запалення у м'яких тканинах, порушення у пальцях ніг. Найчастіше таке дослідження призначається спортсменам та людям похилого віку.
Патології в цій частині виявляються у ⅓ дітей та ⅔ дорослих. Порушення є наслідком травм чи неправильного лікування. Призначається обстеження за наявності у пацієнта больового синдрому у вухах, проблематичного пережовування їжі, мігрені та ін.
Ультразвукове дослідження показане при підозрі на травму чи запалення. У хворого з'являється біль і хрускіт під час руху.
Найвразливіші та найскладніші в дослідженні. Лікар призначає ультразвукову діагностику цієї частини за будь-яких пошкоджень.
Включають багато дрібних сухожиль. Встановлення патології у цій частині тіла неможливе за допомогою рентгену. Будь-які порушення тут лікар може виявити лише на УЗД. Тільки ультразвук дозволяє діагностувати мікропереломи пальців та «тунельний синдром» у пацієнтів, які багато працюють за комп'ютером.
Їхнє обстеження обов'язкове для немовлят. У дорослому віці інформативніше МРТ. Ультразвукове дослідження у дітей дозволяє виявити розтягування та розриви сухожиль, артрит, артроз та синовіт.

Вартість ультразвукового дослідження

Записатися на УЗД суглобів

Запис на УЗД суглобів відбувається цілодобово в режимі онлайн. Ви можете скористатися спеціальною формою або зателефонувати за вказаними номерами.

Записатися на прийом

    Выберите клинику: